آخرین خبرها
خانه / اخبار / اولین دوره از مسابقات تری دی تیراندازی با کمان قهرمانی استان در آذربایجان شرقی برگزار شد

اولین دوره از مسابقات تری دی تیراندازی با کمان قهرمانی استان در آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران اولین دوره  از مسابقات تری دی تیراندازی با کمان قهرمانی استان آذربایجان شرقی با حضور ۳۵ ورزشکار زن و مرد از ۳ باشگاه (هاشمی تبریز، سهند تبریز و مرند) و در ۴ بخش کمان ریکرو، کمان کامپوند، کمان بربو و کمان سنتی در باشگاه هاشمی تبریز با اهداف فیس حیوانات و ۶ سیبل و در دو اند برگزار گردید.برای دیدن ادامه ی توضیحات به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

قبل از شروع  این مسابقات، ورزشکاران و شرکت کنندگان با قوانین کلی این رشته آشنایی پیدا کرده و سپس به نواخت تیر اقدام نمودند. این مسابقات بصورت رده سنی آزاد برگزار گردید که دو نفر از ورزشکاران دختر و پسر با ۵ سال سن به عنوان کم سن و سالترین ورزشکاران انتخاب شده و حکم و جایزه دریافت نمودند.

14(24)

در ابتدای مسابقات مذکور اسفندی ریاست هیأت این استان هدف از برگزاری این مسابقات را انتخاب تیم استان و شروع تمرینات منظم تیم منتخب استان اعلام نمودند. همچنین قبادی دبیر هیأت استان مذکور ضمن خوش آمدگوئی به شرکت کنندگان، کادر سازی برای کمیته های تری دی و فیلد آرچری و آمادگی اعضای هیأت این استان را جهت میزبانی مسابقات کشوری اعلام نمودند.

از نکات جالب توجه این مسابقات حضور خانواده های ورزشکاران و تعداد زیاد تماشاگران بود. برگزاری مسابقات ویژه برای شرکت کنندگان در رده سنی نونهالان و حضور امیر محمد نوری و دنیز اسلامی خطیبی با ۵ سال سن که کوچکترین شرکت کننده ها بودند.

نتایج مسابقات به شرح ذیل می باشد:

 Untit(1)

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی pedram

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*