آخرین خبرها
خانه / آموزش تیراندازی با کمان / مدریت صحیح در زمان افت تیراندازی

مدریت صحیح در زمان افت تیراندازی

تیراندازی با کمان یکی از لذت بخش ترین ورزش هاست.تیراندازان در این زمینه معمولا به ورزش های دیگری نیز علاقه دارند و به انجام آنها می پردازند.این کار ممکن است که باعث افت در تیراندازی شان شود بنابراین در این مطلب به آموزش نحوه صحیح مدیریت در زمان افت می پردازیم.

Recurve_NickPerla_FlickrCC-726x544

اگر در میدان تیراندازی متوجه شدید که تیراندازی شما با افت مواجه شده است نباید با تیراندازی عجولانه خود برای زدن هدف پافشاری کنید.در این زمان کمان خود را کنار گذاشته و به مدت یک یا دو روز به کار دیگری مشغول شوید.

اگر با پافشاری بیهوده ی خود به تیراندازی بدون دقت خود ادامه دهید ممکن است که در خود عادت نادرستی را پرورش داده و تیراندازی شما در کل بد و ناموفق شود.اگر در زمان تیراندازی به زدن یا نزدن هدف فکر کنید این مراحل با سرعتی انجام میشود که شما تیراندازی خود را از دست داده اید.

یکی از علل تیراندازی ناموفق این است که در موقع تیراندازی به مسایل زیادی فکر میکنید و یا پدیده های محیط موجب حواس پرتی شما میشود.

تیراندازی شما باید به صورت غریزی انجام شود که برای اینکار به میزان تسلط شما بر بدن خود بستگی دارد این کار تنها با تمرین زیاد شما به دست می آید.

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی pedram

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*